Služby

Naše společnost vždy od začátku naší působnosti na trhu kladla důraz na maximální servis pro naše zákazníky a proto vám můžeme nabídnout následující služby.

Technické poradenství 2

Technická poradenství

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně veškerého materiálu, který požadujete se obraťte na naše zákaznické oddělení, kde Vám rádi naši pracovníci poradí nejvhodnější způsoby... více..

Kanban systém 3

KANBAN systém

Díky tomuto systému se snažíme snižovat jak výrobní náklady tak i skladové zásoby našim zákazníkům na základě jejich spotřeby při výrobním procesu. V případě Vašeho zájmu... více..

Sklad 2

Bezpečnostní zásoba na skladě

Z důvodu rychlých požadavků držíme skladem každému zákazníkovi bezpečnostní zásobu zboží, abychom mohli rychle reagovat v případě okamžitého dodání skladových položek. Tato... více..

Sety zboží 3

Sety zboží

Součástí našich služeb je vychystávání tzv. setů zboží (KITY) na určitý typ výrobku (nábytek, svářecí technika atd.). Jednotlivé kusy zboží jsou baleny společně podle přání... více..

Povrchové úpravy 2

Povrchové úpravy

Zajišťujeme veškeré dostupné povrchové úpravy dle přání zákazníka (zinek modrý, žlutý, černý, žárový, niklování, černěno, dacromet) a provádíme i galvanizaci... více..

Copyright © EXTE SPOJ, s.r.o. Navrhla a vytvořila   mevia.cz