Při rozšíření naší nabíky jsme věnovali velkou pozornost skutečnosti, abychom vám mohli nabídnout kvalitní elektrické nářadí. Již v minulosti držíme skladem značku Hitachi a nyní jsme se rozhodli vám nabídnou kvalitní elektrické nářadí od renomované společnosti Fein.

Nabízíme vám elektrické brusky a vrtačky, AKU vrtačky a především velký HIT posledních let MULTIMASTER FEIN.

Elektrické ruční nářadí značky FEIN má díky své vysoké míře profesionality vynikající ohlas v průmyslu a řemeslech.

Inovativní technologie a vysoce kvalitní produkty vznikají ve výrobním závodě v německém Schwäbisch Gmünd-Bargau.

Zde probíhá výzkum, vývoj a výroba. Rozsáhlá síť firemních poboček a servisních středisek rozmístěná po celém světě zajišťuje odborné poradenství, prodej a servis na odpovídající úrovni a místě.

Elektronářadí FEIN vyhovuje z hlediska bezpečnosti a ochraně zdraví při práci následujícím předpisům a normám: EN 50144, EN 61029, HD 400, EN 55014, EN 61000-3-2/-3-3.

Dnes je tradiční podnik s 840 zaměstnanci, z toho 600 v Německu, výrobcem elektrického nářadí se světovým věhlasem. Německý prvotřídní výrobce vyvíjí a vyrábí aplikační řešení pro segment trhu v oblasti kovu, výstavbě a automobilovém průmyslu: Profesionální a spolehlivé elektrické nářadí pro průmysl a řemesla. FEIN je vlastníkem více než 500 patentů a 300 ochranných práv. Třináct mezinárodních dceřiných společností a zastoupení distribuuje výrobky FEIN do 45 zemí. Značka FEIN je již 140 let symbolem aplikačních řešení a prvotřídní kvality.

 

Příklady ocenění této pro mnohé neznámé značky:

  • Ocenění „Bundespreis“ pro Mammut.
    „Nejsilnejší vyhrává“ a to pouze tehdy když je vše zkonstruováno tak dokonale, jako je FEIN Mammut. Tento jedinečný úhlový šroubovák s extrémně vysokým kroutícím momentem je nejlepším příkladem úspěchu řešení problémů ve spoločnosti FEIN. Uživatel může pracovat všude tam, kde to předtím nebylo vůbec možné: šroubování do dřeva až do průměru 16mm v obtížně přístupných místech. Tato inovativní koncepce získala ocenění od poroty na veletrhu „handicraft“ v roce 2002. Další důkaz o moderních technologiích,jež jsou přeneseny do praktické podoby, společností FEIN, vynálezcem prvního ručního elektrického nářadí.
  • Nářadí roku 2001: FEIN WSB 20-280/230
    Čtenáři časopisu „Bauen und Renovieren“, dospěli k jednoznačnému závěru. FEIN WSB 20-280/230 je naprostou jedničkou „1“ ze všech úhlových brusek ve své kategorii. FEIN tímto předstihl i takové společnosti jako jsou Bosch a Metabo. Stalo se tak při 12-tém hlasování, které pořádal pro své čtenáře časopis „Bauen und Renovieren“, v katergorii :“nejlepší nářadí roku“. Poprvé bylo možno hlasovat také prostřetnictvím internetu. Čtenáři byli požádani o to, aby vybrali „najlepší nářadí roku“ v sedmi kategoriích nářadí. V kategorii „úhlové brusky“ dalo svůj hlas našemu stroji FEIN WSB 20-280/230 tolik účastníků hlasování, že ostatní výrobci elektronářadí zůstali v celkovém součtu hlasů daleko za vítězem. Ostatně jak vydavatel časopisu „Bauen und Renovieren“ trefně poznamenal: “ Je tak skvělá jak skvěle vypadá a soubor zdokonalujících prvků,vylepšení a technických novinek jí přidávají další body“. Takto byl společnosta FEIN oceněna prestižním ocenením už po čtvrté.